Dámske sandále – hviezdy obuvi tohto roku

Keď vonku začína byť teplejšie, každá žena dokonale vie, ktoré topánky vytiahnuť zo svojej skrine – sandále! Sandále sú oceňované ženami za ich jednoduchú konštrukciu a ich všestranné výhody. Pri vysokých teplotách zabezpečujú príjemné chladenie a vzdušnosť, a tiež sú veľmi ľahké, ale zároveň podporu pre nohy. Aké sandále vybrať? K čomu obuť dámske sandále? Pozrite si určite ďalšiu časť článku.

 

Sandále – ľahké a vzdušné

Najpopulárnejšími farbami dámskych sandálov na leto 2020 budú: zlaté a strieborné. Pri výbere sandálov by samozrejme nemala chýbať ani v hnedá a béžová farba. Inými módnymi farbami v tomto roku sú odvážne farby, ako neónovo zelená, žltá, ružová a sýto fialová. Farebné, viacfarebné sandále sa stávajú čoraz populárnejšie. Čierna, biela, červená a zlatá sú tiež populárne v tomto roku. V obchode nájdete sandále (https://www.shelovet.sk/slo_m_Damska-obuv_Damske-sandale-902.html) v aktuálnych farbách.

Keď prvé slnečné lúče pozývajú k väčšej aktivite, každá žena vyťahuje so skrine šaty, sukne a krátke nohavice. Ideálne dámske topánky na teplé jarné a letné dni sú samozrejme sandále. Prečo? Dámske sandále umožňujú nohám dýchať a chladný letný vánok je príjemným osviežením.

Ploché sandále s odhalenou nohou alebo sandále na platforme? Dámske sandále v rôznych variantoch získavajú srdcia žien na celom svete. Pohodlné sandále či rímske sandále na dlhú prechádzku po meste – v každej verzii ich majiteľka bude pekne vyzerať. Uvoľnite nohy v pohodlných sandáloch, ktoré amortizujú otrasy, chránia kĺby a sú neobvykle pohodlné na nosenie. Vďaka dámskym sandálom ste dobre pripravená na každú situáciu.

sandále

Sandále na platforme – elegantné a pohodlné

Sandále na platforme sú charakterizované celkom hrubou a jednouchou podrážkou. Vlastne sandále na platforme nie sú brané ako typické sandále – a minimálne tie, ktoré máme všetci na mysli – ani ako topánky na vysokom podpätku. Zaradenie sandálov iba do jednej kategórie by bolo veľmi nespravodlivé. Sandále na platforme priťahujú pozornosť predovšetkým žien, ktoré uprednostňujú vysoké topánky, ale nie práve na vysokom tenkom podpätku a nechcú sa vzdať tých pár centimetrov pre svoju výšku.

Sandále na platforme sú určite dobrým výberom aj na elegantné príležitosti. Ak si chcete vybrať sandále na platforme, pamätajte o výbere správneho oblečenia – džínsové šortky a top.

Sandále na platforme zvýrazňujú členky a vďaka stabilnej podrážke sú výhodnejšie na nosenie než lodičky na tenkom podpätku. Sú veľmi pohodlné a je možné ich spájať množstvom spôsobov – významné plus pre tento módny prvok. Môžete ich obuť do kancelárie, ale tiež im môžete dodať párty štýl. Takéto sandále by Vám nemali chýbať v skrini.

 

Teresa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top