Prehľad zimnej obuvi: čižmy s kožušinou a dámske snehule

Nezávisle od toho, či potrebujete zimné topánky na každý deň, do práce či na prechádzky – správny pár čižiem s kožušinou by mal byť v skrini každej ženy. Ak však preferujete viac športový štýl, vyberte si dámske snehule, ktoré sú vodoodolné a teplé. Vyberte si topánky, ktoré budú vyhovovať Vašim potrebám!

 

Čižmy s kožušinou

Čižmy s kožušinou sú už dlhé roky najlepším výberom vzhľadom na svoj očarujúci vzhľad a jemnú kožušinu. Dostupné sú v čiernej farbe, grafitovej a hnedej. Oveľa vzácnejšie sú biele čižmy, vzhľadom na to, že sa rýchlo zašpinia. Čižmy sú pohodlné, elegantné a bezpečné pre osoby dochádzajúce do práce autom alebo mestskou hromadnou dopravou.  

Čižmy s umelou kožušinou, so zvrškom zo semišu a kože sú klasickými topánkami pre módne ženy, ktoré oceňujú elegantný vzhľad každý deň. K čomu sa hodia čižmy s kožušinou? Úplne ku všetkému. Môžete ich obuť do nasledujúcich štylizácií:

  • čižmy s kožušinou a úpletové šaty do práce a kabát,
  • čižmy s kožušinou, legíny, tunika a dlhý vlnený kabát,
  • čižmy s kožušinou, obtiahnuté džínsy, tričko, vlnený sveter a páperová bunda,
  • čižmy s kožušinou, hrubé pančuchy, úzka sukňa, elegantná košeľa a kožený kabát.

 

Dámske snehule

Potrebuje topánky na zimu, ktoré sú vodoodolné, majú dobrú izoláciu voči chladu a udržujú teplo a sú tiež protišmykové? V takom prípade hľadáte dámske snehule, ktoré okrem svojich vlastností sú krásne a praktické. Dámske snehule to nie sú obyčajné zimné topánky. Aj keď cieľom zimných topánok a topánok do snehu je udržať teplo, snehule majú veľa funkcií, ktoré klasické zimné topánky nemajú.

Dámske snehule sú väčšinou ťažšie než zimné topánky a sú určené pre osoby, ktoré trávia veľa času na snehu alebo v iných mokrých nepríjemných poveternostných podmienkach. Samozrejme sú tiež prispôsobené mestským podmienkam, čo ich robí veľmi univerzálnymi.  Čľapkanica, zasnežená ulica alebo zablatené chodníky – v dámskych snehuliach žiadne podmienky nebudú strašné! 

 

Teresa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top