Tenisky – ideálne topánky na leto

Obchody ponúkajú širokú škálu letnej obuvi. Topánky musia byť spravidla pohodlné a vzdušné, aby sa noha príliš nepotila. Perfektným riešením pre ženy na leto sú tenisky, ktoré sa hodia ako k nohaviciam, tak k sukniam alebo šatám. V nedávnych sezónach bolo módne kombinovať ich so šatami, navyše ste si v chladnejších dňoch mohli obliecť ponožky.

Odkiaľ sa vzala móda tenisiek?

Až donedávna sa v lete nosili prevažne sandále a balerínky. Niektoré topánky už dávno zmizli z módy, kým vysoké podpätky sú v lete jednoducho nepríjemné. Sandále však nespĺňajú štandardy, ktoré musia mať topánky do práce. Často sa vyžaduje, aby topánka zakrývala celú nohu. Túto požiadavku sandále nespĺňajú, veľa žien si ich teda nemôže obuť do práce. Balerínky sú možným riešením, ale väčšina z nich je vyrobená z nepriedušných materiálov, ktoré spôsobujú značné problémy v horúcich dňoch. Ženy začali tedea nosiť tenisky, ktoré sú nielen veľmi pohodlné, ale aj umožňujú nohám dýchať. Hitom posledných niekoľkých sezón sú biele tenisky pre ženy. Biele tenisky sa hodia k akémukoľvek oblečeniu a jeho farebnému štýlu, čo je veľmi dôležité najmä v lete, kedy siahame po odvážnych farbách.

biele tenisky damske

Tenisky iba na každodenné použitie?

Veľa žien si myslí, že biele tenisky sú dobrým doplnkom pre každodenné použitie, ale kvôli vzhľadu si zvolia iné topánky. Okrem toho, to nie je úplne pravda, pretože biele tenisky pre ženy sú vhodné aj na slávnostné príležitosti, ak je vhodne zvolené oblečenie. Biele tenisky budú určite perfektným doplnkom oblečenia na kokteilové večierky alebo na záhradu. Je však potrebné sa uistiť, že sú skutočne biele – táto farba má tendenciu sa zašpiniť, čo vyzerá nevzhľadne. Biele tenisky pre ženy si stále častejšie vyberajú nevesty, ktoré nechcú nepríjemne vysoké podpätky alebo sandále a chcú sa cítiť pohodlne a to aj v najdôležitejšom dni svojho života.

Tenisky sú skvelou voľbou na každý deň aj na dovolenky. Tieto topánky sa osvedčia najmä v lete, pri slnečnom počasí. Mali by ste sa však vyhnúť ich noseniu v daždivých dňoch, pretože materiál, z ktorého sú topánky vyrobené, je náchylný na zašpinenie, čo môže zase spôsobiť, že sa farba zmení na sivú. A čo viac, je lepšie nosiť novo zakúpenú obuv ihneď po zakúpení, pretože dlhým ležaním v krabici sa môžu zafarbiť do žlta, čoho sa po určitej dobe zbavíte iba veľmi ťažko.

 

Teresa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top